Wsparcie Klienta - rozwiązania i pomoc dla fleet managerów

Wsparcie fleet managerów w zarządzaniu flotą

Dedykowani opiekunowie

Dysponujemy wszystkimi niezbędnymi elementami do tego, by przejście na nowy model pracy w oparciu o naszą aplikację odbywało się szybko i w sposób najbardziej satysfakcjonujący dla użytkownika. Współpracę z każdym potencjalnym użytkownikiem narzędzia rozpoczynamy od analizy funkcjonowania jego floty lub mobilnych zespołów. W dalszych krokach dedykowani opiekunowie dokonują charakterystyki potrzeb lub problemów i opracowują ofertę gwarantującą najlepszy sposób osiągnięcia celu.

Dedykowani opiekunowie

Autoryzowana sieć partnerska

Autoryzowana sieć partnerska

W trosce o zapewnienie maksymalnej dostępności oferowanych przez nas usług, posiadamy sieć autoryzowany punktów partnerskich, które oferują instalację urządzeń, w każdym pojeździe, na terenie całego kraju. Współpracujemy wyłącznie z najlepszymi podwykonawcami, u których zapewniamy rzetelną i szybką usługę montażową.

Mobilne zespoły montażowe

Cenimy czas naszych Klientów. Mamy doświadczonych serwisantów i sprzęt, aby montaż i wprowadzenie nowego środka transportu do systemu monitorowania pojazdów GPS odbywało się szybko i niezawodnie. Dla wygody naszych Klientów, dysponujemy również własnymi zespołami serwisu mobilnego, które dojeżdżają we wskazane przez Klienta miejsce.

Mobilne zespoły montażowe

Szkolenia instruktażowe

Szkolenia instruktażowe

Oferujemy również szkolenia instruktażowe przygotowujące uczestników do procesu wdrażania i pracy z narzędziem oraz nowoczesnego zarządzania flotą poprzez aplikację mobilną WEBFLEET Mobile. Ważną rolę w utrzymaniu najwyższego standardu współpracy odgrywa centralny system przyjmowania zgłoszeń i ich dedykowani konsultanci.

Profesjonalna obsługa

Wsparcie Centrum Obsługi Klienta pozwala naszym klientom osiągać maksymalną korzyść z bogatego rozwiązania. Każda funkcjonalność oferowana Klientom jest dokładnie dopracowana i niezawodna. Właściwe zarządzanie zasobami mobilnymi to znacznie więcej niż odpowiedź na podstawowe pytanie gdzie jest pojazd. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu potrafimy jednak złożone problemy rozwiązywać poprzez wdrażanie intuicyjnych, bezpiecznych, niezawodnych i dopasowanych do potrzeb rozwiązań.

Profesjonalna obsługa

calodobowa_stacja_monitorowania pojazdów GPS

Całodobowa stacja monitorowania

Nasza stacja monitorowania pracuje przez całą dobę, a kontakt z biurem pomocy technicznej i obsługi Klienta jest możliwy za pośrednictwem wielu kanałów komunikacyjnych. Dzięki możliwości zdalnego połączenia się ze stanowiskiem operatora systemu Finder nasi konsultanci mogą pomóc w problematycznych sytuacjach oraz prowadzić ich poprzez nowe funkcjonalności systemu.

Dowiedz się więcej! Skontaktuj się z nami i zacznij oszczędzać na swojej flocie firmowej!