Znów jedziemy na Woodstock!

Znów jedziemy na Woodstock!

Finder  jest najlepszym przykładem prawdziwości popularnego wśród woodstockowiczów stwierdzenia, że „na Woodstock się nie przyjeżdża – na Woodstock się wraca”. Piąty raz nasza ekipa będzie wspierała koordynację służb zabezpieczających i ratunkowych na największym europejskim festiwalu. Cieszymy się, że także dzięki nam zyskał zasłużoną opinię „najbezpieczniejszego festiwalu na świecie”.

Finder Online doskonale spełnia rolę podstawowego narzędzia, na którym opiera się sprawne funkcjonowanie centrum zarządzania kryzysowego wielotysięcznego zgromadzenia. W ubiegłym roku występujące na scenie gwiazdy przyciągnęły na koncerty ponad 450 tysięcy widzów. Dzięki bezkompromisowej dbałości o bezpieczeństwo w Przystanku Woodstock coraz częściej uczestniczą rodzice z dziećmi. Z myślą o najmłodszych organizowane są dla nich zabawy i zajęcia, a rodzinom udostępnia się  strzeżony Family Toi Camp z huśtawkami, basenem ogrodowym i „przewijakami”. W ubiegłorocznej edycji Przystanku skorzystało z tego blisko 250 rodzin.

Perfekcyjna koordynacja sił odpowiedzialnych za bezpieczeństwo jest w dużym stopniu możliwa dzięki wykorzystaniu naszego systemu do zarządzania mobilnymi zespołami. Sekcje Pokojowego Patrolu (wolontariusze odpowiedzialni za bezpieczeństwo) oraz kluczowe zespoły i pojazdy innych służb zostały wyposażone w lokalizatory Finder S.A.. W centrum zarządzania, na dużych ekranach, odwzorowany był plan terenu całej imprezy z widocznymi punktami rozmieszczenia istotnych elementów składowych całego systemu bezpieczeństwa – grup Pokojowego Patrolu, zespołów medycznych, ratunkowych i prewencji. Finder Online zapewnia dokładny podgląd zasobów „antykryzysowych” w centrum zarządzania, ułatwia komunikację i podejmowanie szybkich, skutecznych interwencji. A nie jest to proste zadanie – w ubiegłym roku w zachowanie bezpieczeństwa na Woodstocku zaangażowanych było prawie 2 tys. osób z Policji, Straży Pożarnej, Inspekcji Sanitarnej, Straży Ochrony Kolei, Aeroklubu Ziemi Lubuskiej, Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i wolontariuszy z Pokojowego Patrolu WOŚP.