Urządzenia nawigacyjne TomTom

Urządzenia nawigacyjne TomTom

TomTom Telematics to doświadczona firma specjalizująca się we wdrażaniu systemów telematycznych, wykorzystywanych w celu zwiększenia wydajności pojazdów, ograniczania spalania paliwa, wspierania kierowców w planowaniu tras przejazdów, czy ogólnej optymalizacji flot samochodów służbowych. Podejmując współpracę z naszą firmą będziecie mieli Państwo możliwość skorzystania z niezawodnych urządzeń nawigacyjnych marki TomTom.

Dojedź do celu najlepszą trasą dzięki nawigacji TomTom

Dane kolekcjonowane przez systemy telematyczne z setek milionów podłączonych ze sobą urządzeń pozwolą kierowcom na zapoznawanie się w czasie rzeczywistym z aktualnymi informacjami na temat utrudnień na drogach. Posiadając wiedzę na temat korków, czy drogach zamkniętych z powodu remontu, kierowcy wyposażeni w urządzenia nawigacyjne TomTom z łatwością dotrą do celu omijając wszelkie przeszkody. Dzięki technologii nawigacyjnej TomTom odnajdziecie Państwo najszybszą trasę przejazdu. Trasa wybrana przez nawigację uwzględnia nie tylko najkrótszą drogę do celu, ale również aktualne natężenie ruchu drogowego, liczbę sygnalizacji świetlnej i ronda, które znacząco spowalniają jazdę.

Uniknij niepotrzebnych kosztów dzięki usłudze nawigacji

Inwestycja w systemy monitoringu floty to realne oszczędności dla całej firmy. Dzięki dobrze zaplanowanym trasom przejazdu można w bardzo łatwy sposób zmniejszyć zużycie paliwa. Wybór trasy, która ominie korki lub szosy ekspresowej, na której rozwiniemy wyższą prędkość, a co za tym idzie zoptymalizujemy spalanie samochodu pozwoli zminimalizować koszty związane z zakupem paliwa oraz zużycie części samochodowych. Korzystanie z nawigacji TomTom ponadto minimalizuje ryzyko otrzymania mandatu drogowego. Nasze urządzenie nawigacyjne wyświetlają pozycje fotoradarów, zarówno tych stacjonarnych, przenośnych, jak i średniej prędkości.