TomTom Telematics wyróżniony przez Berg Insight

TomTom Telematics wyróżniony przez Berg Insight

Już drugi rok z rzędu TomTom Telematics, w skład którego wchodzi Finder SA, został uznany przez jedną z czołowych firm analitycznych – Berg Insight, największym i najbardziej innowacyjnym dostawcą rozwiązań do zarządzania flotą w Europie w 2016 roku. Najnowsze wyniki opublikowane zostały w jedenastej odsłonie raportu Berg Insight – Fleet Management in Europe.

Johan Fagerberg, CEO Berg Insight: „Europejski rynek zarządzania flotą kontynuuje swój szybki wzrost, dzięki coraz większej świadomości firm na temat systemów telematycznych oraz korzyści biznesowych, wynikających z zastosowania ich w swoich przedsiębiorstwach. Przewidujemy, że rynek telematyczny do końca 2016 roku osiągnie ponad 6,2 miliona aktywnych urządzeń w całej Europie, a samych ok. 1,8 miliona egzemplarzy sprzedanych zostanie jeszcze w tym roku.” Innowacyjne rozwiązania, oferowane przez TomTom Telematics pozwoliły powiększyć w ciągu ostatnich kilku lat bazę abonencką, a sama firma jest obecnie największym dostawcą usług usprawniających zarządzenie flotą pojazdów na europejskim rynku.

„To fantastyczne osiągnięcie dla nas jako firmy, że ponownie zostaliśmy uznanym przez Berg Insight za największego i najbardziej innowacyjnego dostawcę rozwiązań do zarządzania flotą w Europie, i to drugi raz z rzędu. Jest to potwierdzenie ciągłego rozwoju naszego programu partnerskiego i innowacyjności oferowanych przez nas usług” mówił Thomas Schmidt, dyrektor TomTom Telematics.

Jak zapewnia Schmidt, „w ciągu ostatnich 12 miesięcy zrealizowaliśmy szereg partnerstw biznesowych oraz integracji, które wprowadziły naszą działalność do nowych segmentów klientów oraz umocniły nasze ambicje przy wspieraniu i rozwoju branży flotowej w czasach cyfrowej transformacji” , co tylko potwierdza, że TomTom Telematics nie tylko doskonale wie, jak zadbać o nieustanny rozwój marki, lecz także potrafi ową wiedzę skutecznie wykorzystać.

Źródło: https://business.tomtom.com/en_gb/webfleet/company/updates/press/2016/09/08/