TomTom Telematics to teraz Webfleet Solutions

TomTom Telematics to teraz Webfleet Solutions

20 lat po uruchomieniu platformy WEBFLEET, największy europejski dostawca rozwiązań do zarządzania flotą zmienia nazwę firmy.

Z dniem 1 października b.r. firma TomTom Telematics przyjmuje nazwę – Webfleet Solutions. Nowy podmiot oferować będzie te same usługi i produkty jak dotychczas, wliczając w to platformę WEBFLEET, NEXTFLEET oraz urządzenia serii LINK i PRO.

Choć Webfleet Solutions, po przejęciu w kwietniu 2019 roku, nie jest już częścią grupy TomTom, to pozostanie jednym z kluczowych partnerów biznesowych firmy i nadal będzie wykorzystywać w swoich usługach dostarczane przez TomTom, wielokrotnie nagradzane rozwiązania do nawigacji i monitoringu ruchu drogowego.

20 lat temu uruchomiliśmy nasze rozwiązanie do zarządzania flotą WEBFLEET z naszego pierwszego biura w Lipsku w Niemczech – powiedział Thomas Schmidt, Dyrektor Generalny i Dyrektor Zarządzający Webfleet Solutions. Byliśmy pionierami w wykorzystywaniu technologii rozwiązań chmurowych we wspieraniu flot i firm z komercyjnie używanymi samochodami ciężarowymi, dostawczymi i samochodami osobowymi, co pomagało w zwiększaniu ich produktywności, bezpieczeństwa, zrównoważonego rozwoju oraz zwiększenia zadowolenia klientów i ogólnej wydajności operacji flotowych.

Obecnie obsługujemy już ponad 50.000 klientów w 100 krajach. Jako Webfleet Solutions, chcemy pójść dalej niż tylko dostarczanie rozwiązań telematycznych. Bridgestone zapewnia nam szersze możliwości rozwoju i dotarcia do większej liczby klientów na całym świecie. Wspólnie z Bridgestone EMEA zarządzamy 1,2 mln subskrypcjami rozwiązań do zarządzania flotą.