Masz problem z instalacją naszego urządzenia? Skorzystaj z naszej sieci partnerskiej!

Masz problem z instalacją naszego urządzenia? Skorzystaj z naszej sieci partnerskiej!

Produkty firmy Finder to wysokiej jakości rozwiązania pomagające w monitoringu i efektywnym zarządzaniu flotą samochodów służbowych. Nasze systemy telematyczne wspomagają pracę Fleet Managerów, dzięki dokładnej analizie najważniejszych procesów związanych z użytkowaniem aut firmowych przez pracowników. Poza tym, ułatwiają pracę kierowcom poprzez zwiększenie efektywność ich pracy oraz poprawię bezpieczeństwa. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów oferujemy szereg udogodnień związanych z instalacją i obsługą naszych narzędzi.

Instalacja i wsparcie techniczne systemów lokalizacji GPS

Podejmując się współpracy z firmą Finder, nie musicie Państwo martwić się o problemy z instalacją i ewentualną naprawą wybranych systemów telematycznych w samochodach firmowej floty. Nasza firma dysponuje autoryzowaną siecią punktów partnerskich, które podejmą się instalacji niezbędnych urządzeń w każdym pojeździe. Działamy na terenie całego kraju. Ponadto, nasza firma zatrudnia również własne zespoły serwisu mobilnego, które są w stanie dojechać we wskazane miejsce, w celu diagnozy i naprawy urządzeń z naszej oferty.

Szkolenia instruktażowe i Biuro Pomocy Technicznej

Firmy inwestujące w rozwiązania telematyczne Finder mogą również liczyć na szkolenia obsługi naszych narzędzi oraz nowoczesnego zarządzania flotą poprzez aplikację mobilną Finder Mobile. Dodatkowo, oferujemy zdalne wsparcie techniczne. Nasze Biuro Pomocy Technicznej i Obsługi Klienta jest do Państwa dyspozycji za pośrednictwem wielu kanałów komunikacyjnych.