Nowoczesny system zarządzania flotą WEBFLEET – prestiż i profesjonalizm w oczach kontrahenta

Nowoczesny system zarządzania flotą WEBFLEET – prestiż i profesjonalizm w oczach kontrahenta

Platforma WEBFLEET to system oferujący ogromną liczbę funkcjonalności, które bezpośrednio wpływają na poprawę wydajności floty, jak i optymalizację kosztów w firmie. Wielu przedsiębiorców zgodnie potwierdza, że wdrożenie tego rozwiązania umożliwiło obniżyć wydatki związane m.in. ze zużyciem paliwa, dzięki OptiDrive 360, który pomaga kierowcom w wyszkoleniu technik ekonomicznej i bezpiecznej jazdy.

Lepsza obsługa klienta

Warto jednak pamiętać, że wykorzystanie technologii WEBFLEET to nie tylko wyżej wymienione bezpośrednie korzyści. System wpływa także na budowanie profesjonalnego i rzetelnego wizerunku w oczach kontrahenta. Wiodące rozwiązanie WEBFLEET na rynku usług monitoringu floty bowiem daje dostęp do informacji dotyczących np. obecnej lokalizacji konkretnego pojazdu z floty wyznaczonego do realizacji transportu czy przewozu. Dzięki dostępności platformy na urządzeniach przenośnych (tablet, smartfon) w ciągu kilku chwil możemy przekazać kontrahentowi takich informacji, gdy sobie tego zażyczy.

Wykorzystanie rozwiązania WEBFLEET powoduje, że kontrahenci traktują firmę jako profesjonalnego partnera. Dążą ją większym zaufaniem, szczególnie w przypadku większych zleceń, które wymagają wykorzystanie tego typu rozwiązań. Wszystkie informacje dotyczące realizacji zlecenia są dla niego na wyciągnięcie ręki, dzięki czemu nie tylko przedsiębiorstwo wykorzystujące flotę może lepiej zorganizować wszelkie procesy – lecz również sam kontrahent.

Podsumowanie

Współpraca z firmami transportowymi lub przewoźniczymi wykorzystującymi WEBFLEET jest bardzo często doceniana przez kontrahentów. Nawet jeśli nie są oni świadomi, skąd wynika rzetelność i profesjonalizm firmy, to wielu przedsiębiorców podkreśla, że duży udział ma w tym właśnie monitoring floty z wykorzystaniem WEBFLEET. Warto pamiętać, że rozwiązanie pozwala również na lepsze zarządzanie flotą, co wiąże się ze zwiększeniem jej możliwości – a to przekłada się na możliwość przyjęcia większych zleceń, a duża wydajność to często wymóg konkretnego klienta.