Intuicyjny interfejs i wielomodułowa platforma, czyli Finder Online.

Intuicyjny interfejs i wielomodułowa platforma, czyli Finder Online.

Finder Online to profesjonalne narzędzie ułatwiające pracę zarówno menagerom flot, jak i kierowcom prowadzącym auta służbowe. Dzięki naszej aplikacji, w łatwy i skuteczny sposób będziecie Państwo
w stanie monitorować i lokalizować GPS mobilnych zasobów swojej firmy oraz dzięki uzyskanym danym wprowadzać procedury usprawniające funkcjonowanie floty. Aplikacja pomaga również w tworzeniu najbardziej optymalnych tras przejazdów oraz w analizowaniu najważniejszych parametrów pracy pojazdu. Dzięki systemom telemetryczym, będziecie Państwo w stanie zredukować niepotrzebne koszty swojej loty, osiągając oszczędności na poziomie kilkuset złotych miesięcznie.

Prosta obsługa

Systemy telematyczne zapewniają szybki dostęp do najważniejszych informacji dotyczących floty oraz bezpośredni kontakt z każdym z kierowców. Na jednym urządzeniu będziecie mogli Państwo obserwować całą flotę oraz reagować na aktualne zdarzenia. Finder Online pozwala także na tworzenie raportów na podstawie zebranych danych, dzięki którym poznacie mocne i słabe punkty swojej floty, a co za tym idzie, skutecznie usprawnicie jej działanie.

Dopasowanie do potrzeb

Nasza aplikacja dzięki wielomodułowej budowie znajduje zastosowanie w firmach działających
w najróżniejszych branżach. Jej ostateczny kształt może być łatwo dostosowany do indywidualnych potrzeb i wymagań każdego z klientów. Aplikacja umożliwia między innymi budowę bazy kontrahentów wraz z wprowadzaniem na mapie ich lokalizacji. Manager floty może określić również strefy dozwolone, w których mogą poruszać się pojazdy floty oraz alarmować w przypadku ich naruszenia.