Connected Business – co wyróżnia naszą usługę?

Connected Business – co wyróżnia naszą usługę?

Nasze doświadczenie pokazują, że w zarządzaniu flotą niezwykle istotne jest podejmowanie wszystkich działań mających na celu uzyskanie większej efektywności. Dlatego rozwiązanie firmy Finder integruje szereg aplikacji, które umożliwiają obniżenie kosztów i uzyskanie maksymalnej wydajności floty pojazdów firmowych.

Monitorowanie pojazdów

Dzięki naszemu rozwiązaniu wiesz dokładnie, gdzie znajdują się Twoje pojazdy. W przypadku nowych zamówień jesteś w stanie szybko odnaleźć samochód, który w najkrótszym czasie dotrze do klienta. Nasze narzędzie pozwala na optymalizację tras i czasu pracy kierowców. Korzystając z usługi Connected Business ograniczysz koszty i usprawnisz zarzadzanie zasobami. Ponadto, nasze narzędzia podnoszą równocześnie bezpieczeństwo na drodze oraz bezpieczeństwo samych pracowników, których świadomość monitorowania pojazdów motywuje do ostrożnej jazdy. Co ważne, aplikacja dostępna jest w wersji mobilnej. Dzięki platformie lokalizacyjnej Finder Online możesz zarządzać flotą
z dowolnego miejsca i w dowolnym czasie.

System powiadomień

Kontrola wykorzystania pojazdów służbowych to jedno z najważniejszych zadań menedżera floty. Nasze narzędzie umożliwia zdefiniowanie najważniejszych zdarzeń związanych z monitorowanymi pojazdami oraz ich raportowanie osobom upoważnionym. Powiadomienia możesz otrzymywać za pomocą wiadomości e-mail lub SMS.

Raporty i analizy statystyczne

Raporty pozwalają na prowadzenie oceny efektywności pojazdów oraz produktywności kierowców.
Są doskonałą podstawą do przygotowania programów szkoleniowych oraz programów mających na celu dalsze zwiększanie wydajności.

Moduł statystyczny pozwala na śledzenie i analizę trendów. W związku z tym jest doskonałym uzupełnieniem systemu controllingu finansowego w Twojej firmie. Nasze narzędzie pozwala na ocenę wpływu efektywności floty, na przykład na poziom sprzedaży. Dane gromadzone są od momentu wdrożenia systemu, dzięki czemu możliwe jest budowanie zestawień obejmujących wiele okresów i badanie dynamiki. Co ważne, rozwiązania firmy Finder pozwalają również w prosty sposób na rozliczenie w raportach jazd służbowych i prywatnych, a także przejazdów autem służbowym w czasie wolnym od pracy.